mobilnykrakow.pl

Blog tematyczny o transporcie, atrakcjach i życiu w Krakowie.

Lifestyle

Żelazka Philips: przegląd najlepszych modeli do 500 zł

Żelazka Philips: przegląd najlepszych modeli do 500 zł

Chcesz kupić niezawodne żelazko, które błyskawicznie pozwoli ci się pozbyć zagnieceń? Sprawdź polecane propozycje marki Philips. To sprzęty, które nie tylko zainteresują cię dobrze prezentującą się specyfikacją techniczną, ale przede wszystkim zbierają pozytywne recenzje użytkowników. Dowiedz się, na jakie parametry zwracać uwagę i które z modeli do 500 zł mogą sprawdzić się także u ciebie!

Żelazko, parownica, a może stacja parowa – co wybrać?

W ostatnich latach dużą popularność zyskały urządzenia do prasowania wykorzystujące parę wodną. Wykorzystywanie jej właściwości to duże udogodnienie przy pozbywaniu się zagnieceń i odświeżaniu odzieży. Parownica poradzi sobie z lekkimi nierównościami, natomiast nie pozwoli ci już dokładnie wyprasować spodni w kant. Nic dziwnego, że żelazka wciąż cieszą się dużym zainteresowaniem i ktoś z nich rezygnuje, by korzystać wyłącznie z parownicy. A stacja parowa? Chociaż z założenia ma łączyć silne uderzenie pary z klasycznym żelazkiem, ma pewną niedogodność. Mianowicie – to sprzęt o dużych gabarytach, który nie sprawdzi się w każdym mieszkaniu. Jeśli nie prasujesz regularnie, bo w pracy nie obowiązuje dress code, zakup stacji parowej nie wydaje się uzasadniony. Jeśli chcesz kupić sprzęt, który pozwoli ci pozbyć się nawet uporczywych zagnieceń, wybierz właściwe żelazko. Na jakie parametry zwracać uwagę, porównując poszczególne urządzenia?

Przyjrzyj się:

 • wadze urządzenia;

 • mocy sprzętu;

 • dodatkowym funkcjom;

 • pojemności zbiornika na wodę;

 • zabezpieczeniom;

 • łatwej obsłudze;

 • długości kabla;

 • ergonomicznej konstrukcji;

 • jakości wykonania stopy żelazka.

Jednym z najlepiej ocenianych producentów żelazek jest marka Philips. W ofercie znajdziesz urządzenia za mniej niż 200 zł, jak również bardziej zaawansowane propozycje za kilkaset złotych. Czy budżet do 500 zł jest wystarczający, by kupić nowoczesny model? Zdecydowanie tak! Masz w czym wybierać – czekają na ciebie dobrze oceniane propozycje, imponujące zabezpieczeniami oraz jakością wykonania.

Polecane żelazka Philips – które modele kupić?

Jakie modele do 500 zł cieszą się największą popularnością? Sprzęty marki Philips są na tyle dobrze oceniane, że warte uwagi urządzenia kupisz nawet za połowę zakładanego budżetu – i to bez specjalnego pójścia na kompromisy. Zobacz żelazka, które sprawdzą się w każdym domu. Przed zakupem konkretnego modelu przeczytaj recenzje użytkowników, którzy chętnie dzielą się informacjami o tym, jak sprzęt działa na co dzień.

 • PHILIPS DST3031/20 Seria 3000 – propozycja za ok. 200 zł, która będzie udanym zakupem! Moc żelazka to 2400 W, maksymalny wyrzut pary do 180 g/min. Zwróć uwagę na zbiornik na wodę – ma pojemność 300 ml. Docenisz też szereg zabezpieczeń, z blokadą kapania na czele. Urządzenie samo wyłącza się po ośmiu minutach na podstawce lub po 30 sekundach ułożenia na płasko. Spodoba ci się końcówka Triple Precision, dzięki której dotrzesz do trudno dostępnych miejsc, jak mankiety czy kołnierzyk. Wszystko po to, by zachwycać idealnie wyprasowaną koszulą!

 • PHILIPS DST7040/80 7000 Series – atrakcyjnie prezentujący się sprzęt za mniej niż 350 zł. Moc urządzenia to 2800 W, zaś maksymalny wyrzut pary do 250 g/min. Wielkość pojemnika na wodę jest taka sama, jak w przypadku urządzenia powyżej. Zwróć uwagę na dopracowaną stopę SteamGlide Elite, która świetnie sprawdza się na każdym rodzaju tkaniny. Spodoba ci się również możliwość prasowania w pionie – na przykład zasłon!

 • PHILIPS DST8030/70 Seria Azur 8000 – designerski sprzęt za mniej niż 500 zł. Moc opisywanego sprzętu to 3000 W, maksymalny wyrzut pary do 240 g/min. Zbiornik na wodę pomieści z kolei 350 ml płynu. Docenisz funkcję OptimalTEMP, która minimalizuje ryzyko przypalenia ulubionych ubrań. Dobrze oceniana jest stopa SteamGlide Elite, która radzi sobie z każdym rodzajem tkaniny. Nie zabrakło tutaj również możliwości prasowania w pionie oraz szeregu zabezpieczeń, w tym automatycznego wyłączania.

Chcesz poznać inne propozycje? Sprawdź wszystkie żelazka Philips w sklepie MediaMarkt!

Artykuł sponsorowany

Udostępnij