mobilnykrakow.pl

Blog tematyczny o transporcie, atrakcjach i życiu w Krakowie.

Transport

Zanurz się w świat marzeń o technologii Apple: co oferuje iDream w Krakowie?

Zanurz się w świat marzeń o technologii Apple: co oferuje iDream w Krakowie?

Chcesz być na bieżąco z technologią i stawiasz na jej najwyższą jakość? Możesz łatwo znaleźć najlepsze produkty na świecie w jednym miejscu – jest nim sklep Apple Kraków, w którym oferujemy wszystkie urządzenia tej wiodącej marki. Mamy dla Ciebie wyłącznie fabrycznie, które pozwolą Ci w pełni poznać możliwości dawane nie tylko przez smartfony iPhone, tablety iPad czy komputer MacBook, ale także systemy operacyjne MacOS oraz iOS.

Ponadto możesz przynieść tam uszkodzone sprzęt. Nasz fachowy serwis Apple zrobi wszystko, aby przywrócić mu pełną sprawność. Poczuj wygodę i komfort – wszystko, co związane z Apple, załatwisz w jednym punkcie!

Apple – sklep w Krakowie zaprasza

Prowadzony przez iDream, oferujący sprzęty Apple sklep w Krakowie mieści się w centrum handlowym Serenada. Czeka tam na Ciebie pełen wybór produktów Apple – od telefonów po słuchawki i smartwatche Apple Watch. Dlatego niezależnie od tego, czego szukasz, na pewno mamy to dla Ciebie. A ponieważ iDream Kraków to autoryzowany reseller Apple, są u nas dostępne tylko i wyłącznie nowe modele. 

Oferujemy nie tylko nowości rynkowe marki, ale także jej urządzenia starszych generacji, ponieważ wciąż są one bardzo wydajne i można z nich korzystać jeszcze przez długi czas z pełnym komfortem. Nasz sprzedający produkty Apple sklep to także miejsce, w którym możesz uzyskać fachową poradę co do wyboru właściwego sprzętu. Wszyscy pracownicy doskonale znają się na urządzeniach Apple i z przyjemnością pomogą w dokonaniu właściwego wyboru, a także mogą pomóc w takich czynnościach, jak konfiguracja.

Serwis Apple Kraków – Twoja pomoc w nagłej potrzebie

Przyjdź do nas również, jeśli Twój sprzęt Apple uległ nieszczęśliwemu wypadkowi – rozbiło się szkło, nastąpiło zalanie lub nieoczekiwanie przestał działać poprawnie. Nasz autoryzowany serwis Apple Kraków może pomóc w każdej sytuacji. Pracują w nim wyłącznie wykwalifikowani technicy. Dysponują sprzętem diagnostycznym rekomendowanym przez Apple oraz oryginalnymi częściami zamiennymi. Jeśli tylko będzie to możliwe, przywrócą działanie urządzenia do właściwego stanu, dzięki czemu będziesz cieszyć się nim jeszcze przez długi czas.

Nasz serwis Apple stawia sobie za cel szybką obsługę Klienta, dlatego oddając nam uszkodzone urządzenie możesz mieć pewność, że niezwłocznie się nim zajmiemy. A co istotne – dotyczy to zarówno napraw sprzętów znajdujących się na gwarancji, jak i reperowania urządzeń w okresie pogwarancyjnym.

iDream Kraków – to miejsce warto poznać

Odwiedzając iDream Kraków masz okazję poznać  najbardziej innowacyjne produkty na świecie. A co istotne – wszystkie oferujemy w bardzo przystępnych, atrakcyjnych cenach. Dlatego jeśli chcesz mieć nowoczesny telefon, wydajny komputer czy słuchawki zapewniające perfekcyjną jakość dźwięku – zajrzyj do nas i zobacz, co możemy Ci zaoferować.

Nasz Apple sklep w Krakowie to miejsce, w którym znajdziesz wszystko to, co najlepsze i najbardziej nowoczesne w świecie technologii!

Materiał zewnętrzny

Udostępnij