mobilnykrakow.pl

Blog tematyczny o transporcie, atrakcjach i życiu w Krakowie.

Transport

Parking lotnisko Balice – skorzystaj z miejsca postojowego blisko lotniska

Parking lotnisko Balice – skorzystaj z miejsca postojowego blisko lotniska

Ferie zimowe zbliżają się dużymi krokami i coraz więcej osób planuje wycieczki w różne kurorty. Niektórzy wybierają śnieżne góry, inni decydują się spędzić wolny czas w cieplejszych krajach. Niezależnie od tego, gdzie się wybierasz, jeżeli planujesz wylot z lotniska Kraków Balice, pamiętaj o tym, aby z wyprzedzeniem zarezerwować miejsce na postój dla samochodu.

Dlaczego warto wybrać parking lotnisko Balice?

Parking lotnisko Balice wyróżnia się bardzo dobrą lokalizacją, ponieważ znajduje się zaledwie 500 metrów od terminalu. Dodatkowo obsługa parkingu zapewnia darmowy transfer z parkingu pod terminal i w drugą stronę. Jest to duże udogodnienie, które z pewnością zainteresuje turystów wybierających się na ferie zimowe z lotniska w Krakowie. Taka oferta zwiększy komfort, ponieważ podróżujący nie będą musieli martwić się o dźwiganie ciężkich bagaży.

Nie bez znaczenia jest też bezpieczeństwo samochodu. Coraz więcej turystów decyduje się na dojazd na lotnisko własnym samochodem, planując pozostawić pojazd na czas wyjazdu w pobliżu. W tym celu najlepiej zarezerwować miejsce na parkingu dozorowanym, ponieważ w taki sposób zmniejsza się ryzyko uszkodzenia lub kradzieży pojazdu.

Parking przy lotnisku Balice – atrakcyjne ceny dla każdego

Parking wyróżnia się nie tylko bliskością lotniska, ale też atrakcyjnymi cenami. Już od 35 złotych możesz pozostawić swój samochód na cały dzień, a za cały tydzień zapłacisz jedynie 90 złotych. Na stronie internetowej można wypełnić formularz rezerwacyjny i zamówić miejsce dla samochodu z wyprzedzeniem. Obsługa formularza jest intuicyjna, a cała procedura zajmie zaledwie kilka minut.

Jeżeli planujesz wylot z lotniska Kraków Balice na ferie zimowe, już dłużej nie musisz martwić się o to, gdzie zostawisz swój samochód na czas urlopu. Parking NCA otwarty jest 24 godziny na dobę, a miejsca parkingowe czekają na klientów.

Materiał zewnętrzny

Udostępnij