mobilnykrakow.pl

Blog tematyczny o transporcie, atrakcjach i życiu w Krakowie.

Transport

Parking Balice – wygodne, bezpieczne i tanie miejsce na postój

Parking Balice – wygodne, bezpieczne i tanie miejsce na postój

Parking w Balicach to nowoczesny i profesjonalny parking zlokalizowany zaledwie 400 m od terminala lotniska. Jego idealna lokalizacja sprawia, że miejsce to jest świetnym wyborem dla podróżujących ceniących sobie wygodę i bezpieczeństwo swojego pojazdu. Dla klientów przygotowany jest szeroki zakres usług, kompleksowa obsługa klienta i liczne udogodnienia.

Zaplanuj swoje miejsce parkingowe

Planując swoją podróż, możesz zarezerwować miejsce na parkingu w Balicach online, w prosty i szybki sposób. Wystarczy wprowadzić datę i godzinę rozpoczęcia i zakończenia parkowania, a firma zajmie się resztą. Rezerwacja online to spora zaleta tego parkingu. Taka opcja sprawi, że unikniesz niepotrzebnego stresu związanego z poszukiwaniem miejsca parkingowego na ostatnią chwilę. 

Na parkingu w Balicach zapewnione jest bezpieczeństwo Twojego pojazdu. Miejsce to jest dobrze chronione — wyposażone w nowoczesny system monitoringu i odpowiednio dozorowane. Wszystko to sprawia, że możesz spokojnie podróżować, wiedząc, że Twój pojazd jest pod opieką profesjonalnego zespołu. Co więcej, parking w Balicach oferuje różne usługi, np. ładowanie akumulatora, kompresor, myjkę czy fotelik dla Twojego dziecka. 

Przejrzyste koszty

Jeżeli szukasz dogodnego miejsca do pozostawienia swojego auta, postaw na parking Balice cennik jest transparentny, dzięki czemu wiesz, ile zapłacisz za korzystanie z miejsca parkingowego. Dla klientów oferowana jest zniżka do 15 proc. na ubezpieczenie turystyczne wtedy, kiedy korzystasz z rezerwacji online. Transport gratis oznacza, że nie ponosisz żadnych kosztów za dojazd do terminala. 

Dojazd do parkingu w Balicach jest niezwykle prosty. Firma przekaże Ci dokładne wskazówki, jak trafić do tego miejsca. Parking zlokalizowany jest blisko terminala lotniska, co jeszcze bardziej ułatwia poruszanie. Zespół pracowników jest do dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Często oferowane są atrakcyjne zniżki, dzięki którym auto zostawisz za jeszcze niższą cenę. 

Udostępnij