Budowa miejsc postojowych w al. Przyjaźni – etap I

2 odpowiedzi na “Budowa miejsc postojowych w al. Przyjaźni – etap I”

  1. Proponuję “dosłupkować” rejony przejść dla pieszych, by uniemożliwić nielegalne parkowanie przed nimi. Zamiast słupków można zastosować inne rozwiązania: stojaki rowerowe, donice z zielenią czy inne meble miejskie.

  2. Zespol audytowy wnioskuje by na skrzyzowaniu al. Przyjazni z al. Roz wykonac czwarty wlot skrzyzowania dostepny wylacznie dla rowerzystow. Zespol jest tez zdania, ze nalezy przeanalizowac przesuniecie wiaty przystankowej, tak by nie powodowala utrudnien w ruchu pieszych – pasazerow komunikacji zbiorowej.

    Projektant zapewnil, ze zostana zastosowane slupki uniemozliwiajace nielegalny postoj.
    Przejscie dla pieszych z uwagi na prolemy z odwodnieniem i prowadzeniem ruchu autobusow, w tym przegubowych, nie mozna dokonac zmiejszenia lukow.

Zarząd Transportu Publicznego w Krakowie
ul. Wielopole 1
31-072 Kraków
sekretariat@ztp.krakow.pl
tel. (centrala): 12 616 8600
tel. (sekretariat): 12 616 8602

Godziny przyjmowania interesantów od poniedziałku do piątku: 8:30 - 14:30

Od 16 marca 2020, siedziba ZTP jest dostępna wyłącznie dla pracowników. Prosimy, by załatwianie spraw odłożyć w czasie. Wszelkie dokumenty i wnioski można składać elektronicznie na adres e-mail sekretariatu: sekretariat@ztp.krakow.pl, bądź poprzez wrzucenie korespondencji do odpowiedniego pojemnika umieszczonego w Urzędzie Miasta Krakowa na pl. Wszystkich Świętych 3-4.

Dyspozytornia Parkingi Park&Ride 12 616 8687